Pomoc dla Festiwalu Lata na Dudziarskiej w Warszawie

Posted on 22 czerwca, 2016 by admin in Biblioteki podwórkowe

Potrzebujemy Waszego wsparcia w sfinansowaniu kolejnej edycji Festiwalu Lata, która odbędzie się już 24-24 czerwca! W dniach 24-25 czerwca odbędzie się już 6. Festiwal Lata na osiedlu Dudziarska na Pradze-Południe w Warszawie, gdzie od ponad 7 lat prowadzimy regularnie Bibliotekę Podwórkową.

W tym roku w ramach Festiwalu odbędą się warsztaty artystyczne, manualne, teatr, gra podwórkowa, turniej piłki nożnej i wiele więcej. Co roku Festiwal odbywa się przy ogromnym zaangażowaniu naszych wolontariuszy oraz mieszkańców osiedla.

Brakuje nam około 1200 zł, aby pokryć koszty materiałów i jedzenia. Każda złotówka się liczy – a my liczymy na Wasze wsparcie! Wszystkie osoby, które zechcą wesprzeć nasze działanie mogą zrobić darowiznę z dopiskiem Festiwal Lata na nasze konto:  W dniach 24-25 czerwca odbędzie się już 6. Festiwal Lata na osiedlu Dudziarska na Pradze-Południe w Warszawie, gdzie od ponad 7 lat prowadzimy regularnie Bibliotekę Podwórkową. W tym roku w ramach Festiwalu odbędą się warsztaty artystyczne, manualne, teatr, gra podwórkowa, turniej piłki nożnej i wiele więcej. Co roku Festiwal odbywa się przy ogromnym zaangażowaniu naszych wolontariuszy oraz mieszkańców osiedla. Brakuje nam około 1200 zł, aby pokryć koszty materiałów i jedzenia.

Wszystkie osoby, które zechcą wesprzeć nasze działanie mogą zrobić darowiznę z dopiskiem Festiwal Lata na nasze konto: http://www.atd.org.pl/?page_id=126festiwal lata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *