Flash mob „Zatrzymać ubóstwo” w Warszawie

Posted on Październik 9, 2017 by admin in Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem

17X_flashmob

17 października to Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem. Zjednoczmy siły, okażmy solidarność wobec ofiar biedy i pokażmy, że nie zgadzamy się na łamanie praw człowieka! Zademonstrujmy to poprzez FLASH MOB!

Od 17:30 zbieramy się na placu Szembeka w Warszawie. Będziemy rozdawać rekwizyty do flash mobu pod banerem „17 października”. Tam też będziecie mogli dowiedzieć się czegoś więcej o tym dniu i o ATD.

O 17:50 zaczynamy chodzić z wyciągniętymi przed siebie dłońmi „Stop poverty” / „Zatrzymać ubóstwo” (rekwizyty będziemy rozdawać na miejscu przed flash mobem).

O 17:55 wszyscy zatrzymujemy się i podnosimy ręce „Stop poverty” do góry w wyrazie sprzeciwu wobec nędzy! W tym samym czasie jeden z nas zaczyna skandować „Precz z ubóstwem!” – każdy może się dołączyć do apelu, niech nas usłyszą!

O 17:56 rozchodzimy się.

A po flash mobie zapraszamy na spotkanie w biurze ATD przy ul. Grenadierów 34 lok. U1. Więcej informacji o pozostałych wydarzeniach 17 października w Warszawie i nie tylko przeczytacie tutaj.

Już teraz dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco. A może uda Ci się też zaprosić znajomych? Niech będzie nas dużo,  rAzem posTawmy na goDność!

Możliwość komentowania jest wyłączona.