ATD Polska posiada status Organizacji Pożytku Publicznego OPP i może otrzymywać wpływy z 1 % podatku. Wystarczy w formularzu zeznania podatkowego w rubryce: Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP) wpisać nasz KRS: 0000237930

Możesz też rozliczyć PIT w bezpłatnym programie PITax. Wystarczy wybrać opcję rozliczenia on-line lub pobrać program na komputer.  Numer KRS jest wpisany automatycznie.

rozlicz-pit-online-new-button

 

Pobierz-pit-button

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

 

Dzięki wpływom z 1% będziemy mogli rozwijać nasze działania i docierać do większej ilości osób w trudnej sytuacji życiowej.

 

ATD Czwarty Świat w Polsce

KRS: 0000237930

Kopia Heiman Travel Grup (1)

 

 

Twoje dane przetwarza stowarzyszenie ATD Czwarty Świat (ul. Grenadierów 34 u1 , 04-073 Warszawa). Z Inspektorem Danych Osobowych można się skontaktować przez pocztę elektroniczną: polska@atd-fourthworld.org. Dane są przetwarzane w celu realizacji umowy darowizny – jest to niezbędne do jej wykonania oraz wypełnienia ciążących na Fundacji obowiązków prawnych (np. na podstawie przepisów dotyczących rachunkowości). Podane dane służą nam również – na podstawie naszego uzasadnionego interesu – do wysłania potwierdzenia wykonania przelewu i podziękowania za wsparcie. Jeśli nie życzysz sobie podziękowań, wyślij swój sprzeciw na adres: polska@atd-fourthworld.org. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przekazania darowizny. Dane będą przechowywane tak długo, jak długo będzie to niezbędne do realizacji celów, a potem przez okres przedawnienia roszczeń. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. A jeśli uważasz, że Twoje prawa zostały naruszone, masz możliwość złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie tych danych jest dobrowolne.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *