rAzem posTawmy na goDność – ATD Czwarty Śwat

Rozwój działalności ruchu ATD w Polsce zależy w dużej mierze od indywidualnego wsparcia finansowego i rzeczowego ze strony naszych darczyńców. Staramy się zdobywać dofinansowanie na realizację naszych projektów od podmiotów instytucjonalnych, ale to nie zawsze się udaje i często nie wystarcza. Wsparcie ze strony darczyńców w postaci finansowej i materialnej jest niezwykle istotne, bo zapewnia ciągłość prowadzonych działań oraz pozwala wspierać i towarzyszyć  osobom żyjącym w trudnych warunkach.


Zrób przelew na nasze konto:

ATD Czwarty Świat

Ul. Grenadierów 34 lok u1

04-073 Warszawa

Konto : Bank Millenium 38 1160 2202 0000 0000 7346 9569

W tytule przelewu prosimy wpisać:

Darowizna na rzecz działalności statutowej


Facebook

Na swoim profilu możesz zorganizować charytatywną zbiórkę na naszą rzecz lub wpłacić darowiznę przez przycisk “Przekaż datek”.


Wspieraj nasze działania


Wsparcie materialne

Wszystkie osoby, które chciałyby nas wesprzeć materialnie prosimy o kontakt telefoniczny: 505 222 609 lub mailowy: polska@atd-fourthworld.org


Wiedz, że kiedy robisz darowiznę, Twoje dane osobowe przetwarza stowarzyszenie ATD Czwarty Świat (ul. Grenadierów 34 u1 , 04-073 Warszawa). Szczegółowe informacje na temat przetwarzania i ochrony Twoich danych znajdziesz w regulaminie darowiznpolityce prywatności.

Koszyk na zakupy