Spotkanie świąteczne

DSCF8765

19 grudnia 2018 r. w naszym biurze odbyło się spotkanie świąteczne.

na stronę

Na spotkanie licznie przybyli przyjaciele Ruchu ATD i osoby z zaprzyjaźnionych organizacji pozarządowych. Złożyliśmy sobie wzajemnie świąteczne życzenia, pełne ciepłych słów. Dzielenie się opłatkiem i wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie gitary  nadało tym chwilom wyjątkowego znaczenia.

Świąteczny nastrój w biurze podkreślała bożonarodzeniowa muzyka i dekoracje, które przygotowaliśmy razem z wolontariuszami 17 grudnia.  Atmosfera spotkania sprzyjała rozmowom, wymianie doświadczeń, bliższemu poznaniu się członków Ruchu. Można było skosztować pysznych dań i smakołyków przyniesionych przez uczestników spotkania. W biurze wystawiona była pamiątkowa księga życzeń, w której każdy mógł wpisać coś od siebie. Stanowi ona dla nas cenną pamiątkę tego wyjątkowego wieczoru.

Pamiętając o tym, że czasami udane spotkanie oznacza dla dorosłych zupełnie coś innego niż dla dzieci, przygotowaliśmy dla najmłodszych pokój zabaw. Dzieci mogły w nim czytać książki, bawić się zabawkami, malować czy grać w gry, które zainteresowały nie tylko najmłodszych:)

Czas Bożego Narodzenia jest wyjątkowy, pełen pokoju i bliskości. Chcieliśmy go przeżyć razem z Wami. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność.

na stronę3

Możliwość komentowania została wyłączona.