Stowarzyszenie ATD Czwarty Świat poszukuje pracownika/pracowniczki

Stowarzyszenie poszukuje osób do pracy. Pierwszym zaproponowanym działaniem będzie wsparcie zespołu finansowo-administracyjnego, przy jednoczesnym odkrywaniu Ruchu ATD Czwarty Świat poprzez uczestnictwo w innych działaniach w kraju jak i za granicą. O działaniach można przeczytać na naszej stronie www.atd.org.pl w dziale „projekty”.

Oferujemy umowę o pracę na pełny etat. Praca rozpoczynałaby się z dniem 1 października. Pierwsze umowa na 3 miesiące, druga na kolejne 9 miesięcy. Ponadto, Stowarzyszenie opłaca część kosztów mieszkania oraz opcjonalnie kartę miejską ZTM.

Od kandydatów oczekujemy:

  • biegłej obsługi pakietu MS Office
  • umiejętności szybkiego wyszukiwania informacji
  • cierpliwości
  • otwartości, akceptacji różnorodności
  • umiejętności komunikowania się
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej organizacji pracy

Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz innych języków obcych.

Zakres obowiązków:

codzienne zadania związane z finansami organizacji, takie jak rozliczanie faktur, raporty kasowe, wsparcie w zakresie controllingu itp

– bieżące sprawy administracyjne: poczta, zaopatrzenie, utrzymanie biura

– porządkowanie dokumentów i zdjęć

– aktualizowanie strony ATD

– wsparcie techniczne i informatyczne

– branie udziału w terenowych działaniach ATD w ramach poznawania Ruchu

Jako odpowiedź na to ogłoszenie, prosimy przesłać zgłoszenie na adres polska@atd-fourthworld.org o tytule „praca”. W CV prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prosimy również o dołączenie krótkiego listu motywacyjnego, w którym zawarta będzie odpowiedź na pytanie: „Co mnie motywuje do walki z ubóstwem?”.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dn. 8 września.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.