Projekt OER REVEAL 2

Fundacja dla Wolności jest partnerem projektu OER REVEAL 2, współfinansowanego przez Komisję Europejską w ramach programu Erasmus +. Platforma szkoleniowa jest już dostępna na portalu ‘Open Education Europa’.

Fundacja dla Wolności jest partnerem projektu OER REVEAL 2, który jest kontynuacją i ulepszona wersją udanego projektu REVEAL. Projekt fundowany jest przez Lifelong Learning Programme.

Sednem projektu OER REVEAL 2 jest powiększanie skali geograficznej poprzez włączanie nowych krajów i języków oraz dostęp do rezultatów projektu dla jak najszerszego grona odbiorców za pośrednictwem otwartych zasobów edukacyjnych (Open Educational Resources – OER). Z tego względu projekt dostępny jest także na portalu internetowym Komisji Europejskiej ‘Open Education Europa’ (http://openeducationeuropa.eu).

Platforma stworzona w 2013 roku oferuje dostęp do wszystkich istniejących otwartych europejskich zasobów edukacyjnych w różnych językach, tak, aby móc swobodnie zaprezentować je uczącym się, nauczycielom i badaczom.

Bezpośredni link do OER REVEAL 2 na stronie Open Education Europa:

http://openeducationeuropa.eu/en/project/oer-reveal-2

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat projektu OER REVEAL 2, prosimy kontaktować się z Fundacją dla Wolności.

 21

Tagi: Brak tagów

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *