Światowy Tydzień Pracy Socjalnej, 20-26 marca 2012

Z PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM działamy na rzecz LUDZI, aby odzyskali WŁADZĘ nad swoim własnym życiem, w celu usunięcia PODSTAWOWYCH PRZYCZYN opresji i NIERÓWNOŚCI oraz WSPÓLNEJ pracy nad stworzeniem świata bardziej sprawiedliwego i UCZCIWEGO, który z DUMĄ moglibyśmy pozostawić PRZYSZŁYM pokoleniom.

wswd2012-556px

20 marca 2012 roku będzie kolejnym dniem globalnej promocji pracy socjalnej i zawodu pracownik socjalny w ramach Światowego Dnia Pracy Socjalnej WSWD.

Organizatorem tej dorocznej akcji jest Międzynarodowa Federacja Pracowników Socjalnych IFSW.

Międzynarodowa Federacja Pracowników Socjalnych zaprasza regionalne i krajowe organizacje członkowskie oraz organizacje partnerskie do włączenia się w promowanie oraz obchody Światowego Dnia Pracy Socjalnej 2012. To doroczne ogólnoświatowe wydarzenie odbywa się w trzeci wtorek marca każdego roku.

Organizowany przez Międzynarodową Federację Pracowników Socjalnych IFSW Światowy Dzień Pracy Socjalnej WSWD 2012 jest wydarzeniem partnerskim dla Dnia Pracy Socjalnej ogłoszonego przez ONZ “UN Social Work Day” (26 marca 2012).

Plakat promujący Światowy Dzień Pracy Socjalnej 2012 w kilku wersjach językowych pojawiły się na oficjalnej stronie internetowej Międzynarodowej Federacji Pracowników Socjalnych IFSW.

Poniżej dwie wersje tłumaczenia na język polski.

1. Z PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM działamy na rzecz LUDZI, aby odzyskali WŁADZĘ nad swoim własnym życiem, w celu usunięcia PODSTAWOWYCH PRZYCZYN opresji i NIERÓWNOŚCI oraz WSPÓLNEJ pracy nad stworzeniem świata bardziej sprawiedliwego i UCZCIWEGO, który z DUMĄ moglibyśmy pozostawić PRZYSZŁYM pokoleniom.

2. Z PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM podejmujemy pilne działania na rzecz UPODMIOTOWIENIA LUDZI, usunięcia PODSTAWOWYCH PRZYCZYN opresji i NIERÓWNOŚCI oraz WSPÓLNEJ pracy nad stworzeniem świata bardziej sprawiedliwego i UCZCIWEGO, który z DUMĄ moglibyśmy pozostawić PRZYSZŁYM pokoleniom.

Tagi: Brak tagów

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *